Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

ŠANOV 1 "Acid Mouse" [LP, 2002/2022]

Kód:
ŠANOV 1 "Acid Mouse" [LP, 2002/2022]
4. řadové album Šanova z roku 2002 poprvé na vinylu. [ N ]

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
459 Kč
ŠANOV 1 "Acid Mouse" [LP, 2002/2022]
4. řadové album Šanova z roku 2002 poprvé na vinylu.

Skupina Šanov 1 jednou z nejdéle hrajících punkových kapel v tuzemsku. Od jejího vzniku v roce 1987 je její pozice na české punkové scéně neotřesitelná. V roce 2002 se kapela po sedmileté odmlce vrátila na scénu a v nové sestavě (z té předchozí zůstal jen Radek Šantrůček) natočila album Acid Mouse. Nahrávka definitivně zacpala hubu všem pochybovačům, kteří nevěřili, že Šanov může navázat na předchozí tvorbu. Nejen, že kapela na novém albu navázala na svou historii, ale dokázala se posunout i dál.

Šanov 1 hraje na Acid Mouse citelně razantněji, nežli kdysi, s přesahy do tvrdších žánrů, ale také ve dvou písních koketuje s tehdy novými hudebnímu technologiemi prostřednictvím Moimira Papalescu.

Šanov 1 pochází z Teplic a dostal název podle místní vilové čtvrti, které se za první republiky říkalo Malá Paříž. K původní sestavě se po roce připojil Radovan Šantrůček, který je dodnes duší i motorem kapely. Jeho melodie, texty i vokál jsou pro Šanov 1 charakteristické. Svá obvinění chrlí na všechny strany, nikdo a nic nezůstane ušetřeno. Přes časté personální změny a přes všechny módní vlny drží Šanov 1 punkovou vlajku stále hrdě vztyčenou. A vzedmutá mladá vlna současné vzdorovité generace ji podporuje. Miluje její energii a razanci, důslednost a nesmiřitelnost.


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží ŠANOV 1 "Acid Mouse" [LP, 2002/2022] ŠANOV 1 "Acid Mouse" [LP, 2002/2022]
Kód:  
4. řadové album Šanova z roku 2002 poprvé na vinylu. [ N ]
459 Kč*