Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / CD
Podrobné údaje o zboží

HEIDEN "Země beze mě" [CD, 2019]

Kód:
HEIDEN "Země beze mě" [CD, 2019]
8. dlouhohrající album, melancholický rock v levelu vesmír, CD verze v kartonové pošetce s odlišnou variací obalu, limitovaná edice.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Magick Disk Musick
Poslední kusy na skladě!
179 Kč
HEIDEN "Země beze mě" [CD, 2019]
8. dlouhohrající album, melancholický rock v levelu vesmír, CD verze v kartonové pošetce s odlišnou variací obalu, limitovaná edice.HEIDEN – Země beze mě [CD, 2019]

Level 8: Vesmír.

Po takřka třech letech od minulého vinylu přilétají Heiden s absolutní novinkou vypálenou jak z čistého nebe blesk a pokračují tak dalším výrazným levelem své diskografie – chápejte svobodnou cestou, kterou jim nikdo nenalajnoval.

Život každýho jedince je víceméně silný koncepční příběh a koncepční je i osmé řadové album moravských rockových věrozvěstů. V tiskové zprávě se nenadějete jeho ani stručného obsahu, ale jak název, tak obal budiž první nápovědou.

Více pak v samotných textech, jímž lze bezvýhradně rozumět, pročež je nemělo smysl přepisovat na obal. Ten se jeví být ne zcela tradičním grafickým šperkem, rozumějte ani tady se nehrálo na jakékoliv standardy a upřednostňoval duch nekonečné volnosti, díky němuž se levá hemisféra mozku postupně zaplaví modrou a pravá pak fialovou barvou.

Speciální splatter vinyl, který je z logiky technologie výroby každý jiný pak mj. evokuje rozdílnost vnímání relativně stejné předlohy, proměnu, možná i pomíjivost, která se týká lidské rasy, příběhů i samotného života, ale nikoliv silné niterné hudby a výpravných vinylových alb.

Součástí masivního kompletu je dále CD verze alba v kartonové pošetce v odlišné variaci obalu a s old school potiskem samotného stříbřitého disku. Prvních (a rovnou uvádíme, že finálních) 250 ručně číslovaných exemplářů obsahuje navrch designový plakát formátu A2.

Objednávejte přímo u vydavatelského labelu, v eshopu kapely nebo kupujte na koncertech, kterých je nyní před Heiden rovných devět, a sice včetně finálního křtu, který proběhne 15. 6. na festivalu Magick Musick 2019.

Berry [Magick Disk Musick, online store & record label]

Titul: HEIDEN "Země beze mě"
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 15. dubna 2019
Žánr: alternativní rock, post rock, melancholic rock
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: LP & CD, MDM-XX
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží HEIDEN "Země beze mě" [CD, 2019] HEIDEN "Země beze mě" [CD, 2019]
Kód:  
8. dlouhohrající album, melancholický rock v levelu vesmír, CD verze v kartonové pošetce s odlišnou variací obalu, limitovaná edice.
179 Kč*