Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / CD
Podrobné údaje o zboží

TRNY & ŽILETKY "Třetí hlas" [digipack CD, 2022]

Kód:
TRNY & ŽILETKY "Třetí hlas" [digipack CD, 2022]
Třetí hlas promluvil coby hlučný soundtrack doby temnot. 6 panelový masivní digipack, 2 x 12 stránkový booklet, zapečetěno.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Magick Disk Musick
Připraveno k odeslání
300 Kč
TRNY & ŽILETKY "Třetí hlas" [digipack CD, 2022]
Třetí hlas promluvil coby hlučný soundtrack doby temnot. 6 panelový masivní digipack, 2 x 12 stránkový booklet, zapečetěno.TRNY & ŽILETKY: Třetí hlas promluvil.

Třetí album rozhoduje o kapele a Třetí hlas právě řinčivě promlouvá a dere se na světlo z Podměstí coby hlučný soundtrack doby temnot.

Proti minulému, bílému kompaktu se kapela vydala ještě drsnější cestou ve smyslu zvukové despocie v tom nejlepším slova smyslu; nahrávalo se totiž mj. na místech, která neexistují.

Trny & Žiletky se nadále vyznačují úderným, excentrickým crossoverem s hlubokým blackmetalovým odérem, což nyní dokládají devíti nezastaveními coby ponurým výletem do světa minulé, přítomné i budoucí temnoty a všech jejích nočních i denních stínů.

Kapela náleží k druhu, jenž neštěká, ale rovnou kouše; anebo spatra žehná louhem se zbytky zubů. Žiletkami léčí rány a přitom hledá tóny, které budou znít navěky. Aneb DeSed znovu předkládá zničující texty plné znepokojivých spojení a souvislostí.

Kompaktní disk je uložený v 6 panelovém masivním digipacku se dvěma výseky pro dva samostatné 12 stránkové booklety s texty a doprovodnými fotografiemi. Ponor do světa Trnů & Žiletek je po dočtení těchto slov definitivně nevyhnutelný.

Titul: TRNY & ŽILETKY "Třetí hlas"
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 7. října 2022
Žánr: ocel zlomocná, zlo neortodoxní
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: digipack CD, MDM-XXXIV


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží TRNY & ŽILETKY "Třetí hlas" [digipack CD, 2022] TRNY & ŽILETKY "Třetí hlas" [digipack CD, 2022]
Kód:  
Třetí hlas promluvil coby hlučný soundtrack doby temnot. 6 panelový masivní digipack, 2 x 12 stránkový booklet, zapečetěno.
300 Kč*