Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Níže jsou uvedené naše obchodní podmínky. V případě jakýchkoliv dalších informací nás kontaktujte.

1. OBJEDNÁVKY
Objednávky přijímáme přes tento online store vygenerovanou objednávkou, dále v písemné formě na adresu provozovatele online store (František Březina, Dlouhoveská 238, 342 01 SUŠICE, IČ: 75995468, DIČ: CZ7512051976), e-mailem na [email protected] nebo telefonicky na čísle 737 567 746 (v případě nedostupnosti přes sms). Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH, resp. včetně 10% DPH (časopisy a knihy) a bez dopravních nákladů.

2. DODACÍ LHŮTA
Veškeré vystavené zboží máme fyzicky skladem, v případě náhlého vyprodání je zpravidla možné jej opakovaně naskladnit. Maximální dodací lhůta zboží řádně objednaného z tohoto eshopu je 7 pracovních dnů, ale naprostou většinu objednávek vyřizujeme obratem (v rámci standardních pracovních dnů). Každá objednávka vám bude e-mailem potvrzena s upřesněním předpokládaného termínu expedice.

3. PLATBY
Platbu za zboží je možné uskutečnit předem bankovním převodem na účet, v hotovosti při osobním odběru zboží (*) nebo formou dobírky, kdy zboží zaplatíte u České pošty při jeho převzetí. Vybraný způsob zvolte při samotné objednávce v online storu, případně uveďte. V případě platby předem převodem na účet vždy vyčkejte na e-mail, který bude obsahovat potvrzení a přiřadí Vaši objednávku konkrétnímu variabilnímu symbolu, pod kterým bude platba realizována, a dále poskytne náležité podklady k převodu (proformafaktura). V případě neuhrazení zvolené platby předem do jednoho týdne od vystavení a elektronickém odeslání dokladu si vyhrazujeme právo objednávku zrušit.
(*) Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

4. PLATEBNÍ PODMÍNKY
Při platbě dobírkou je zaslané zboží majetkem obchodu až do úhrady a vyzvednutí zásilky. V případě platby převodem vám zašleme e-mailem číslo bankovního účtu a variabilní symbol zakázky formou proformafaktury se všemi náležitostmi, zboží pak zasíláme až po připsání prostředků na účet. Po uhrazení částky se objednané zboží stává vaším majetkem a bude vám odesláno nejpozději do 2 pracovních dnů.

5. PAUŠÁLNÍ POŠTOVNÉ
Ke standardním objednávkám paušálně účtujeme poštovné 99,- Kč při platbě předem a 159,- Kč v případě zaslání na dobírku. Balné ani manipulační poplatek neúčtujeme.

6. SLOVENSKO
Zasíláme i na Slovensko, ale pouze proti úhradě předem. V případě zájmu nás kontaktujte s konkrétní poptávkou (eventuálním počtem a druhem nosičů) pro sdělení výše poštovného a dalších podrobností.

7. REKLAMACE
V případě reklamace nás neprodleně kontaktujte. Vše obratem projednáme a v případě zjevné skryté vady zboží vyměníme. Reklamaci podmiňujeme předložením dokladu o zaplacení zboží - paragonem, respektive fakturou.