Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Níže jsou uvedené naše obchodní podmínky.

V případě jakýchkoliv dalších informací nás kontaktujte.

1. OBJEDNÁVKY

Objednávky přijímáme přes tento online store vygenerovanou objednávkou, dále v písemné formě na adresu provozovatele online store (František Březina, Dlouhoveská 238, 342 01 SUŠICE, IČ: 75995468, DIČ: CZ7512051976), e-mailem na [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 737 567 746 (v případě nedostupnosti přes sms).

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH, resp. včetně 10% DPH (časopisy a knihy) a bez dopravních nákladů.

2. DODACÍ LHŮTA

Veškeré vystavené zboží máme fyzicky skladem, v případě náhlého vyprodání je zpravidla možné jej opakovaně naskladnit. Maximální dodací lhůta zboží řádně objednaného z tohoto eshopu je 7 pracovních dnů, ale naprostou většinu objednávek vyřizujeme obratem (v rámci standardních pracovních dnů).

Každá objednávka vám bude obratem e-mailem potvrzena robotem a po interní kontrole obdržíte zpravidla do jednoho pracovního dne další e-mail s potvrzením vaší zakázky a s upřesněním předpokládaného termínu expedice. Pokud by vám e-mail s platebními údaji nepřišel do 24 hodin, zkontrolujte složku Nevyžádaná pošta či Spam a následně nás kontaktujte.

3. PLATBY

Platbu za zboží je možné uskutečnit předem bankovním převodem na účet, v hotovosti při osobním odběru zboží (*) nebo formou dobírky, kdy zboží zaplatíte u České pošty při jeho převzetí (formou dobírky objednávejte pouze a jen v případě, že si takto objednané zboží obratem vyzvednete; pokud objednáte zboží formou dobírky a z jakéhokoliv důvodu jej nepřevezmete, v budoucnu už není více možné znovu či opakovaně objednávat touto formou). Vybraný způsob zvolte při samotné objednávce v online storu, případně uveďte. V případě platby předem převodem na účet vždy vyčkejte na e-mail, který bude obsahovat potvrzení a přiřadí Vaši objednávku konkrétnímu variabilnímu symbolu, pod kterým bude platba realizována, a dále poskytne náležité podklady k převodu (proformafaktura). Pokud by vám e-mail s platebními údaji nepřišel do 24 hodin, zkontrolujte složku Nevyžádaná pošta či Spam a následně nás kontaktujte.

V případě neuhrazení zvolené platby předem do jednoho týdne od vystavení a elektronickém odeslání dokladu si vyhrazujeme právo objednávku zrušit.

V případě nevyzvednutí dobírky jsme nuceni účtovat marné poštovné ve výši 179,- Kč. Objednáváte-li na dobírku, přičemž minulá dobírka není do té doby řádně vyzvednuta / uhrazena, tuto další objednávku můžeme začít vyřizovat až po vyzvednutí / uhrazení veškerých nevyřízených závazků.

(*) Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

4. PLATEBNÍ PODMÍNKY

Při platbě dobírkou je zaslané zboží majetkem obchodu až do úhrady a vyzvednutí zásilky (formou dobírky objednávejte pouze a jen v případě, že si takto objednané zboží obratem vyzvednete; pokud objednáte zboží formou dobírky a z jakéhokoliv důvodu jej nepřevezmete, v budoucnu už není více možné znovu či opakovaně objednávat touto formou). V případě platby převodem vám zašleme e-mailem číslo bankovního účtu a variabilní symbol zakázky formou proformafaktury se všemi náležitostmi, zboží pak zasíláme až po připsání prostředků na účet. Po uhrazení částky se objednané zboží stává vaším majetkem a bude vám odesláno nejpozději do 2 pracovních dnů.

5. PAUŠÁLNÍ POŠTOVNÉ

Ke standardním objednávkám paušálně účtujeme poštovné 119,- Kč (Česká pošta), respektive 99,- Kč (Zásilkovna – výdejní místo, resp. pobočka) při platbě předem a 179,- Kč v případě zaslání na dobírku (pouze Česká pošta; formou dobírky objednávejte pouze a jen v případě, že si takto objednané zboží obratem vyzvednete; pokud objednáte zboží formou dobírky a z jakéhokoliv důvodu jej nepřevezmete, v budoucnu už není více možné znovu či opakovaně objednávat touto formou). Obalový materiál, balné ani manipulační poplatek neúčtujeme.

6. SLOVENSKO

Zasíláme i na Slovensko, ale pouze proti úhradě předem. V případě zájmu nás kontaktujte s konkrétní poptávkou (eventuálním počtem a druhem nosičů) pro sdělení výše poštovného a dalších podrobností.

V současné době době preferujeme SEPA platbu předem převodem mezi bankovními účty a následné odeslání Zásilkovnou na konkrétní vámi vybrané výdejní místo, respektive pobočku. V tomto případě účtujeme paušální poštovné 119,- Kč.

Další možností je platba předem přes PayPal a následné odeslání Zásilkovnou na konkrétní vámi vybrané výdejní místo, respektive pobočku. V tomto případě účtujeme paušální poštovné 119,- Kč plus je třeba zohlednit příslušný poplatek Paypalu. Neobjednávejte přes eshop, ale emailem – kalkulaci se všemi podrobnostmi vám obratem zašleme formou odpovědi.

7. REKLAMACE

V případě reklamace nás neprodleně kontaktujte. Vše obratem projednáme a v případě zjevné skryté vady zboží vyměníme. Reklamaci podmiňujeme předložením dokladu o zaplacení zboží - paragonem, respektive fakturou.