Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / CD
Podrobné údaje o zboží

ABRAXAS "Nekonečný boogie" (Best Of) [digipack double CD, 2016]

Kód:
ABRAXAS "Nekonečný boogie" (Best Of) [digipack double CD, 2016]
40 let, 40 písní - a nikdy nekončící boogie!

Žádné hodnocení.
Výrobce: Supraphon
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno.
299 Kč
ABRAXAS "Nekonečný boogie" (Best Of) [digipack double CD, 2016]
40 let, 40 písní - a nikdy nekončící boogie!Kapelová čtyřicítka je jistě důvodem k připomenutí a oslavám! Nová kompilace, v tomto rozsahu a provedení vlastně vůbec první, začíná instrumentálkami z konce sedmdesátých let a je uzavřena ukázkami z aktuálního alba vítaně stále vitálního Abraxasu.

Příhodných čtyřicet hudebních položek vybral, sestavil a v rozsáhlém bookletu okomentoval Slávek Janda. Kytarista, zpěvák, skladatel, zakladatel a šéf kapely také doplnil atraktivní digipackový obal několika desítkami fotografií, dokumentujících historii studiovou, pódiovou i soukromou. Zpěvák, textař i skladatel Miroslav Imrich je další zcela zásadní postavou, s Jandou v průběhu času doplňovanou řadou muzikantů, když třeba baskytaristů se vystřídalo hned deset. Opravdu je co na výběr k pořádnému ohlédnutí: 2CD obsahuje ukázky z devíti alb a několika singlů či EP z let 1977 až 2015.

Spojením archivních sil Supraphonu, Pantonu, Českého rozhlasu i Slávka Jandy je to stylově pestrá jízda, vždy ovšem s jasným poznávacím znamením zvuku a hudební filozofie Abraxasu. Písničky z alb Box, Manéž, Šťastnej blázen, Retrospektiva, Sado-Maso, Rituál, Už je to jedno…, Hlava v oblacích a Klid! jsou doplněny singlovými tracky tak, že chronologicky nechybí žádná z podob kapely. S dobově zajímavými příchutěmi, od art rocku přes novou vlnu, funky, disco, latinu či hardcore, až k současnému originálnímu amalgámu toho všeho: Abraxas!
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží ABRAXAS "Nekonečný boogie" (Best Of) [digipack double CD, 2016] ABRAXAS "Nekonečný boogie" (Best Of) [digipack double CD, 2016]
Kód:  
40 let, 40 písní - a nikdy nekončící boogie!
299 Kč