Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / TISK
Podrobné údaje o zboží

NECROCOCK – Dělníci kovu I [kniha, 2020]

Kód:
NECROCOCK – Dělníci kovu I [kniha, 2020]
Mistrův autorizovaný životopis z pera Václava Votruby v brožovaném vydání, coby první díl nové knižní série Dělnicí kovu! Brožovaná vazba, 168 stran, přes 100 fotografií.

Žádné hodnocení.
Výrobce: MetalGate
Zboží není na skladu a musí být doobjednáno.
319 Kč
NECROCOCK – Dělníci kovu I [kniha, 2020]
Tuzemská metalová literatura má nový výrazný přírůstek. Je jím autorizovaná biografie jedinečného Toma „Necrococka“ Kohouta, kterou napsal jihočeský spisovatel Václav Votruba.„Kdysi jsem čítával biografický knížky o různých rockstars a jejich excesech, výtržnictvích a jakože, hustejch‘ kouscích, co vyváděli. Bylo to ale jak přes kopírák – zdrogovaní zprznili pár fanynek a sem tam něco rozmlátili. Co vím, tak si nikdo z nich nedával na veřejnosti klystýr a neupouštěl při vystoupení moč ze zavedené cévky,“ uvádí Necrocock. „Říkal jsem si, že o mně, o mně by se měla napsat kniha. Stále jsem čekal, kdo s tím přijde a chopí se toho. Dávno jsem už myšlenku pustil k vodě s tím, že svou biografii sepíšu sám až někdy ve stáří, notně neúplnou, plnou děr, jelikož kvůli stárnutí a alkoholu strašně ztrácím paměť. Vloni se mi však ozval bodrej Jihočech Václav Votruba, že by se do toho rád pustil. Byl jsem samozřejmě nadšenej a hned jsme na tom začali pracovat.“Kniha je sestavena chronologicky od Necrocockových dětský rodinných koncertů přes pubertu, první sexuální zážitky, první kapely, zahraniční mise až po dnešní dny. „Co tejden, to jedna kapitola a životní etapa. Prosadil jsem si v knize velké množství fotek, mnohé z nich toho o mně vypovídají víc než sáhodlouhé psaní. Byl jsem taky rád, že byl na grafickou stránku knihy sjednán Chymus, který má cit pro perverzi a docela mě zná z práce na několika obalech mých starších alb, kdy dokonce přespával v mém Gummistudiu Y,“ dodává Necrocock. „Ve výsledku tu máme poutavou, záživnou a výpravnou knihu, kde se čtenář dozví, jak to vlastně tenkrát bylo, pochopí ledacos o mé kultivované zvrhlosti, ačkoliv vrátka ke svému ušlechtilému nitru úplně dokořán neotvírám. Knihu jsem pročítal už několikrát a mám pocit, že ten hrdina, o kterém to celé je, by se měl stát pro dnešní mladé chlapce vzorem. Každý si ho musí zamilovat. Takže fajn, první kniha o mně by tu byla, teď to chce ještě film.“„S Necrocockem jsme skutečně prožili intenzivní půlrok, kdy jsem ho neustále bombardoval stovkami dotazů. Celá kniha vznikala v maximálně pohodové atmosféře, až je mi skoro líto, že je naše společná cesta u konce,“ usmívá se Václav Votruba. „Jsem z výsledku nadšený. Nejedná se o suchou biografii, která je určena jen skalním fanouškům, nýbrž čtivé dílo plné živelného vyprávění. Necrocock je skutečný unikát a unikátní je vlastně i tato kniha.“

Těšte se tedy na 168 stran textu popisující Necrocockův život od dětský rodinných koncertů přes pubertu, první kapely, zahraniční mise až po dnešní dny. A samozřejmě dojde i na nejrůznější pikantnosti. Součástí obsahu díla je i přes 100 fotografií z Necrocockova archivu.Brožovaná vazba, 168 stran, přes 100 fotografií.


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží NECROCOCK – Dělníci kovu I [kniha, 2020] NECROCOCK – Dělníci kovu I [kniha, 2020]
Kód:  
Mistrův autorizovaný životopis z pera Václava Votruby v brožovaném vydání, coby první díl nové knižní série Dělnicí kovu! Brožovaná vazba, 168 stran, přes 100 fotografií.
319 Kč