Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

soundtrack TRASH ON MARS [double LP, 2019]

Kód:
soundtrack TRASH ON MARS [double LP, 2019]
Vinylové dvojalbum s hudbou vzniklou pro sci-fi Benjamina Tučka MARS. [ N ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Polí Pět
Připraveno k odeslání
619 Kč
soundtrack TRASH ON MARS [double LP, 2019]
Vinylové dvojalbum s hudbou vzniklou pro sci-fi Benjamina Tučka MARS.

Vinylové dvojalbum s hudbou vzniklou pro sci-fi Benjamina Tučka MARS. Soundtrack nahrála čtveřice hudebníků, známých ze skupin MIDI LIDI, OTK, GURUN GURUN a B4, jmenovitě Petr Marek, Prokop Holoubek, Ondřej Ježek a Tomáš Procházka. Skladby vznikly během intenzivní společné jam session ve Studiu JáMOR.

"Neměli jsme nic připraveno. Jediné, co jsme věděli, bylo zadání režiséra, abychom se pokusili vytvořit nějakou futuristickou zvukovou koláž inspirovanou kolonizací Divokého Západu," říká Petr Marek a dodává: "Proto jsme zvolili žánr temné country s prvky noisu a pustili se do nahrávání. To probíhalo tak, že jsme se ráno sešli ve studiu, Ondřej zapnul záznam a od té chvíle jsme až do večera hráli, střídali se u nástrojů, někteří si stihli i během písně dojít na oběd a zase se vrátit a zapojit uprostřed skladby. Za dva dny bylo hotovo."

Výsledkem je stylově eklektické, ale zvukově jednotné atmosférické dvojalbum, které vás na celou hodinu a půl vezme do světa pomalých temných kytar, noiseových generátorů, banja, špinavé elektroniky a čisté improvizace. Uslyšíte i ozvuky krautrocku, rockabilly, techna a shoegaze.

Hudebníci si přizvali i několik hostů. Jedinou regulérní píseň na celé desce, nadějný melancholický country-song "First Martian" zpívá bubeník Midi Lidí Tomáš Kelar. Vinylová verze vychází v limitovaném množství 300 kusů.


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží soundtrack TRASH ON MARS [double LP, 2019] soundtrack TRASH ON MARS [double LP, 2019]
Kód:  
Vinylové dvojalbum s hudbou vzniklou pro sci-fi Benjamina Tučka MARS. [ N ]
619 Kč*