Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

GRIDE | SKIPLIFE [split LP, 2021]

Kód:
GRIDE | SKIPLIFE [split LP, 2021]
Oslava 25 let a klasický powerviolence na jedné desce! Vychází split LP Gride a Skiplife! [ N ]

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
339 Kč
GRIDE | SKIPLIFE [split LP, 2021]
Oslava 25 let a klasický powerviolence na jedné desce! Vychází split LP Gride a Skiplife!Oslava 25 let a klasický powerviolence na jedné desce! Vychází split LP Gride a Skiplife!

Dvakrát krátce, rychle a hlasitě. Dvakrát po svém. Na společném LP se potkávají legendární prachatický skřípot Gride a Skiplife, nová kapela lidí z Lycanthrophy, Gospel of the Future a Decultivate. Deska vychází v těchto dnech na labelu Insane Society.

Split LP je dílo náhody. Obě kapely měly nahraný materiál ve stejný čas a žádné plány, jak s ním naložit. A tak se spojily. Veteráni Gride nahráli celkem devět songů typického výbušného hardcore/grindu v sestavě: Čert – bicí a řev, David – kytara a řev, Honza Kapák – basa. „Gride se letos dožívají 25 let a nelze se ubránit určitému patosu,“ říká Čert. „Za ta léta se podařilo vytvořit něco jako ostrůvek svobody a nespoutanosti. Místo, kde se pořád můžu cítit jako mladej spratek, co se snažil hrát podle kompilace Funk As Puck jako Britcore ikony. Dělat dál muziku, která mě baví a okolní svět se může postavit na hlavu,“ dodává.

Renesance west coast powerviolence!

Hned dvanáct songů na druhou stranu desky nastříleli Skiplife. Nový projekt, kde se sešli členové Lycanthrophy, Decultivate nebo Gospel of the Future, nemá od začátku žádné větší ambice než oprášit powerviolence tak, jak jej na počátku 90. let hráli Infest nebo Lack Of Interest.

„Když jsem v roce 1998 poprvé slyšel La Revancha od Spazz, Slave od Infest a Despise You, měl jsem jasno, že tohle chci taky jednou hrát. Více než dvacet let uteklo, ale v srdci se nic nezměnilo. Čekání se vyplatilo. Ride on, long live the violence!” vzkazuje za kapelu bubeník Alesh.

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží GRIDE | SKIPLIFE [split LP, 2021] GRIDE | SKIPLIFE [split LP, 2021]
Kód:  
Oslava 25 let a klasický powerviolence na jedné desce! Vychází split LP Gride a Skiplife! [ N ]
339 Kč*