Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

FETCH! "Semifinale" [LP + MP3, 2020]

Kód:
FETCH! "Semifinale" [LP + MP3, 2020]
Druhé řadové album frenetických noise rockerů. Černý vinyl, fotografie, download kód. [ N ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Silver Rocket
Připraveno k odeslání
350 Kč
Datum dodání: 1 - 2 Dny
FETCH! "Semifinale" [LP + MP3, 2020]
Druhé řadové album frenetických noise rockerů. Černý vinyl, fotografie, download kód.Jeden z těch nevyřčených důvodů, proč máme rádi rock’n’roll, je jeho nepředvídatelnost. Je to evidentní na několika úrovních. Koncerty třeba máme rádi proto, že – i když si to neuvědomujeme – v živém podání je vždycky možnost, že se stane něco nečekaného. Někomu praskne struna, zpěvák zapomene texty, bubeník si třeba sundá tričko v půlce setu (fuj). To jsou často nepředvídatelný věci. A co se tyká nahrávky, je nepředvídatelné, jestli se vycházející deska povede. Pokud nejde o debut, nikdo neví, jestli ta nová bude tak dobrá, nebo ještě lepší, než ta, co vyšla dřív.

Fetch! teď pouští do světa svoji druhou desku po 9 letech. Protože se tahle kapela nijak zvlášť nikam netlačí, možná jste si nevšimli, že uplynula skoro dekáda. Ale všimnete si toho teď, protože takový skok mezi první a druhou deskou se jen tak neslyší. Bylo to pro některé lehce nepředvídatelné, ale za pár vteřin, až si pustíte stream, nám dáte za pravdu. Je tady všechno, co jste měli od Fetch! rádi (čili „splašený vlak dada poezie uhání punkovým koridorem“, jak říká jedna spisovatelka), ale je to ve všech ohledech o pár úrovní výš – aranže, texty, energie, nadhled… Navíc je to naprosto letní deska (ovšem funguje i v zimě, pokud zrovna máte karanténu).

Praktické aspekty: deska se jmenuje Semifinale. Obsahuje 10 songů. Má naprosto nádherný obal od in-kapela-house umělce Michala Tuttera (když tak už teď kupte ten rám z IKEA na desky). Nahrával to Ondřej Ježek v 2018 a dva roky to kluci poslouchali a snažili se smířit s tím, co udělali. Totiž i pro kluky to bylo lehce nepředvídatelné, že vymyslí desku, z níž se poserete.

Semifinale od Fetch! má katalogové číslo SRR 102, vychází jako 12" LP a v MP3.

Törr / SRRNo jen si to představte. Sedíte v kuriózním hybridu Volva 740 s Fordem Fusion a šlapete současně na plyn a na brzdu. Na zadní sedačce přitom trůní tři chlapi s ADD, co se usmívaj a křičej "novej život!", jedete ulicí plnou lidí, jak na svatbě někoho z britský královský rodiny, a ty nosej transparenty, na kterejch je napsaný "naše civilizace stojí na špatnejch základech!" Říkaj totéž? Nebo pravej opak? To nevíme, ale pro všechny je to jízda jak svině!
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží FETCH! "Semifinale" [LP + MP3, 2020] FETCH! "Semifinale" [LP + MP3, 2020]
Kód:  
Druhé řadové album frenetických noise rockerů. Černý vinyl, fotografie, download kód. [ N ]
350 Kč*