Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

BEATA HLAVENKOVÁ "Sně" [LP + MP3, 2020]

Kód:
BEATA HLAVENKOVÁ "Sně" [LP + MP3, 2020]
5. řadové album a přelomová deska, na které se Beata Hlavenková poprvé představuje v roli zpěvačky a také textařky. Bílý 180 gram vinyl. [ SS ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Minority Records
Poslední kusy na skladě!
519 Kč
BEATA HLAVENKOVÁ "Sně" [LP + MP3, 2020]
5. řadové album a přelomová deska, na které se Beata Hlavenková poprvé představuje v roli zpěvačky a také textařky. Bílý 180 gram vinyl.Kritiky ceněné album Sně, nadžánrové hudebnice, skladatelky a producentky Beaty Hlavenkové zazní z vinylu. Po albu Theodoros (2013) se jedná o vydání druhého vinylu Hlavenkové u labelu Minority Records.

„Jsem moc ráda, že Sně budou dostupné nejen pro příznivce alternativního probásněného popu s prvky jazzu i folku, ale i pro narůstající počty gramofonových nadšenců. Vinyl alba Theodoros bude mít sourozence, navíc u stejného vydavatelství. Dan Dudarec jako velký milovník hudby dává tu největší a nejkvalitnější péči výrobě vinylu,” říká Hlavenková.

Páté album Sně je pro Beatu Hlavenkovou nepochybně přelomovou desku. V rámci své sólové dráhy se totiž poprvé představuje v roli zpěvačky a také textařky. Kromě vlastních textů nazpívala básně Bohuslava Reynka a Petra Borkovce. Významnou měrou se na desce podílel slovenský multiinstrumentalista Oskar Török známý z formace Vertigo, Points Septet Luboše Soukupa nebo Wojtek Mazolewski Quintet, v několika písních zazní kytara Patricka Karpenstkého (Toxique, Lake Malawi, Baromantika). Sně získaly nejen nadšené recenze mluvící o novém vývoji tvorby Beaty Hlavenkové, ale také dvě nominace na cenu Anděl v kategorii folk i sólová interpretka roku a nominaci na Moravskoslezské kulturní ceny Jantar v kategorii interpretka roku.


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží BEATA HLAVENKOVÁ "Sně" [LP + MP3, 2020] BEATA HLAVENKOVÁ "Sně" [LP + MP3, 2020]
Kód:  
5. řadové album a přelomová deska, na které se Beata Hlavenková poprvé představuje v roli zpěvačky a také textařky. Bílý 180 gram vinyl. [ SS ]
519 Kč*