Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

ASMODEUS "Pobřeží královny Marie" [LP (red vinyl) + original art print (motiv 2), 2023]

Kód:
ASMODEUS "Pobřeží královny Marie" [LP (red vinyl) + original art print (motiv 2), 2023]
9. řadové album Asmodeus je expedicí do nitra oceánů. Limitovaný červený vinyl (edice 100 kusů), plakát 60 x 60 cm, records catalogue, autorský tisk (motiv 2). Vychází 14. 11. 2023. [ N ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Magick Disk Musick
Připraveno k odeslání
750 Kč
ASMODEUS "Pobřeží královny Marie" [LP (red vinyl) + original art print (motiv 2), 2023]
9. řadové album Asmodeus je expedicí do nitra oceánů. Limitovaný červený vinyl (edice 100 kusů), plakát 60 x 60 cm, records catalogue, autorský tisk (motiv 2). Vychází 14. 11. 2023.

ASMODEUS – 71 : 29

71 : 29 není stopáž nového alba Asmodeus, ale uvození jeho motta, které mu vepsal textař Jan Petričko:

"Onen číselný poměr udává naprosto převažující podíl vodstva vůči pevninské souši na planetě Zemi. Ta tedy zdaleka není jen nějaká hrouda pevné hmoty. Z přesnějšího, jakéhosi hydrogeometrického pohledu je to oboustranný, rozervaný kalich, přeplněný kapalinou, který si jen tak visí v časoprostoru. Děsivý zázrak. Jak známo, voda je život. A někdy i smrt."

9. řadové album Asmodeus – Pobřeží královny Marie je ve velmi zhuštěné zkratce expedicí do nitra oceánů, pojednává o mořském a podmořském světě v celé jeho nekonečné šíři – o jeho objevitelích, mořeplavcích i bájných zaniklých zemích. Hudebně se jedná o klasický Asmodeus v dalším levelu své vysoké hry – metalový vlnolam protkaný sítí melodií, takto navždy ctící náročné ucho přemýšlivého posluchače. Zvuk rámuje téma alba – je temný, hluboký, tektonický, dvěma slovy sloužící záměru.

Obal včetně veškerých grafických prvků pochází od malíře Radovana Hrabého, jehož zhmotněné vize ozdobily limitovaný červený vinyl uložený v barevném vnitřním obalu, kde se kromě doprovodné originální grafiky nachází i fotografie kapely v batyskafu, veškeré albu nezbytné informace a texty jednotlivých skladeb. V tomto kompletu nalezne milovník královského hudebního nosiče i velkoformátový plakát 60 x 60 cm s titulním motivem alba, dále aktuální katalog vydavatelství, na jehož druhé straně se nachází další z vlastních motivů – Hyperborea a zejména originální, ručně číslovaný a podepsaný autorský tisk.

Fyzický hudební nosič včetně vybraného autorského tisku pořídíte za 750 Korun na virtuální adrese www.madmusick.cz, kde lze lehce vyhledat i několik ještě dostupných předchozích titulů kapely a mnoho dalšího.

Berry [Magick Disk Musick – online store & record label]

Titul: ASMODEUS "Pobřeží královny Marie"
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 14. listopadu 2023
Žánr: Thrash Metal, Heavy Metal, Prog Rock
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: LP, MDM-XXXVIIIPlaylist (všechny díly Sklizně):

Sklizeň (BCTV) je videorevue Petra (Telepatie, Fobie, aj.) a Berryho (Vinyl Disk Musick, Telepatie, aj.), v níž jsou prezentována a komentována novinková i historická fyzická alba, tiskoviny, ale i koncerty a dění primárně na tuzemské scéně především tvrděrockových kytar.
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží ASMODEUS "Pobřeží královny Marie" [LP (red vinyl) + original art print (motiv 2), 2023] ASMODEUS "Pobřeží královny Marie" [LP (red vinyl) + original art print (motiv 2), 2023]
Kód:  
9. řadové album Asmodeus je expedicí do nitra oceánů. Limitovaný červený vinyl (edice 100 kusů), plakát 60 x 60 cm, records catalogue, autorský tisk (motiv 2). Vychází 14. 11. 2023. [ N ]
750 Kč*