Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / CD
Podrobné údaje o zboží

XIII. STOLETÍ "Zahrada světel" [double CD, 2020]

Kód:
XIII. STOLETÍ "Zahrada světel" [double CD, 2020]
Dvojalbum "Zahrada světel" spojuje stejnojmenné album XIII. století a album "Deus ex machina" projektu Hindenburg. Zapečetěno.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Warner Music
Poslední kusy na skladě!
329 Kč
XIII. STOLETÍ "Zahrada světel" [double CD, 2020]
Dvojalbum "Zahrada světel" spojuje stejnojmenné album XIII. století a album "Deus ex machina" projektu Hindenburg.Skupina XIII. Století vznikla v roce 1991. Hraje kytarový gothic rock vycházející z původního odkazu gotické vlny a punku. Ve svém žánru patří k naší absolutní špičce s přesahem do zahraničí. Vyhledávané jsou její koncerty v Polsku, v Německu, na Slovensku a v Rusku. Vystupuje na mezinárodních festivalech a přehlídkách. V roce 2013 byla skupina oceněna prestižní hudební cenou Břitva a byla uvedena do “Galerie legend”. Skupina hraje ve složení Petr Štěpán (zpěv, kytara), Pavel Štěpán (bicí nástroje), Miroslav “Palda” Paleček (basová kytara) a Kateřina Kameníková (klávesové nástroje).

Dvojalbum Zahrada světel spojuje stejnojmenné album XIII. století a album Deus ex machina projektu Hindenburg. XIII. století na základě poptávky svých příznivců předělalo do nových verzí písně Into the Garden of Delight, Mystery Ana, Dogma a Upír s houslemi. Skladbu Frankenstein se Petr Štěpán rozhodl tentokrát natočit pouze v instrumentální verzi. Vedle novinkové skladby Vítr z Karpat pak skupina na album zařadila jednu píseň z repertoáru skupiny Bratrstvo Luny. Tři skladby natočilo XIII. století s bývalou spoluhráčkou Janou Havlovou. Realizaci druhého alba projektu Hindenburg pojal Petr Štěpán jinak a vsadil na skladby v rychlejších, údernějších tempech nebo tanečních rytmech.

Tracklist:

CD 1:

1. Zahrada světel (version 2020)
2. Mystery ana (version 2020)
3. Upír s houslemi (version 2020)
4. Frankenstein (orchestral version 2020)
5. Dogma (version 2020)
6. Vítr z Karpat
7. Fantasmagoria (prequel version)

CD 2

1. Quadrant
2. Reptilians
3. MK ultra
4. Le mans
5. Retropolis
6. Salome
7. Utopia
8. Lakehurst
9. Kniha džunglí
10. Deus ex machina


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží XIII. STOLETÍ "Zahrada světel" [double CD, 2020] XIII. STOLETÍ "Zahrada světel" [double CD, 2020]
Kód:  
Dvojalbum "Zahrada světel" spojuje stejnojmenné album XIII. století a album "Deus ex machina" projektu Hindenburg. Zapečetěno.
329 Kč*