Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / TISK
Podrobné údaje o zboží

TELEPATIE #5 [hudební magazín z podsvětí, březen 2023]

Kód:
TELEPATIE #5 [hudební magazín z podsvětí, březen 2023]
Právě vychází 5. číslo tištěného hudebního magazínu z podsvětí... Telepatie! Včetně vloženého stickeru a kapesního kalendáříku.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Telepatie
Poslední kusy na skladě!
229 Kč
TELEPATIE #5 [hudební magazín z podsvětí, březen 2023]
Právě vychází 5. číslo tištěného hudebního magazínu z podsvětí... Telepatie! Včetně vloženého stickeru a kapesního kalendáříku.Vychází 5. číslo Telepatie – hudebního magazínu z podsvětí.

V pravidelné roční periodicitě vyšlo nové číslo Telepatie. Jako již tradičně je obsah naplněný převážně (ale nejen) rozhovory s osobnostmi a kapelami napříč žánry od extrémního hardcore a metalu přes punk až po experimentální záležitosti. To vše na 148 stranách.

Telepatii otevírá rozsáhlý rozhovor s Martinem Čechem, jehož vydavatelství Epidemie Records letos slaví 30 let existence. Svou diskografii komentuje Monika Načeva, své kapely, aktivity atd. představují Pavel Friml (PHR Records), Mizzy (MŮRA, VOLUPTAS, BRAUNCHOLDA), Opat (MALLEPHYR, STÍNY PLAMENŮ, …), Šakal (RABIES, Noise Master), Malik Çamlıca (HYPERDONTIA, SEPTAGE), Annamarie Kounicová (TERMINATOR X, SØLITÄR), Jaroslav Šumbera (MINDTHORN), Žakyn (Thrash Nightmare crew), Lennart Hammerer (pořadatel festivalu Trveheim) a spisovatel Jiří Březina. Nejen o silných deskách, které loni vydali, vypráví MISS MARPLE a FAÜST. Do svého světa dávají nahlédnout VYŠEHRAD a brazilští DEAFKIDS.

Jako vždy nechybí ani tour reporty. V prvním z nich přibližuje Petr z LYSSY koncerty, na kterých jeho kapela zahrála po boku legendárních GNU a WOLLONGONG. Skoří (EXORCIZPHOBIA) popisuje podzimní tour po Evropě, aby trojici reportů uzavřel Hnisatel ze SNĚTI, který povyprávěl o výletu do Mexika.

Obsah doplňují dvě ankety. První z nich se věnuje labelům, které vydávají magnetofonové kazety, zatímco druhá se zabývá tématem nakolik má chování muzikantů vliv na vnímání jejich tvorby.


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží TELEPATIE #5 [hudební magazín z podsvětí, březen 2023] TELEPATIE #5 [hudební magazín z podsvětí, březen 2023]
Kód:  
Právě vychází 5. číslo tištěného hudebního magazínu z podsvětí... Telepatie! Včetně vloženého stickeru a kapesního kalendáříku.
229 Kč*