Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / TISK
Podrobné údaje o zboží

NECRO COOK – Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie [kniha + CD, 2022]

Kód:
NECRO COOK – Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie [kniha + CD, 2022]
Bible gurmánů a požitkářů na 208 stranách s vázanou vazbou + třískladbové EP "Tafelmusik (Das Vorgericht)" jako originální lisované CD.

Žádné hodnocení.
Výrobce: MetalGate
Připraveno k odeslání
599 Kč
NECRO COOK – Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie [kniha + CD, 2022]
Bible gurmánů a požitkářů na 208 stranách s vázanou vazbou + třískladbové EP "Tafelmusik (Das Vorgericht)" jako originální lisované CD.Necrocock a Houbová Marie otevírají dveře do své provoněné kuchyně. Vydávají jedinečnou kuchařku.

Legendární muzikant Necrocock připravil pro fanoušky naprosto originální dárek, který jim (a komukoliv jinému) bezesporu zpříjemní letošní jaro. To bude totiž ve znamení neotřelých pochoutek z mistrovy dílny. Bible metalových gurmánů a požitkářů s názvem Necro Cook: Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie je tady!Jak název napovídá, knihu Necrocock sepsal s manželkou. Jejich společné dílo čtenářům nabídne jedinečný pohled do života v Necrocokvile, respektive do tamní kuchyně, kde se vaří s velkou vášní a radostí. „Jsme přesvědčeni, že tato kniha bude v mnohých domácnostech mile přijata nejenom starými mlsouny, ale obzvlášť nastávajícími hospodyňkami a mladými nevěstami, kterým je naše kuchařka určena, a věříme, že jim poskytne mnoho dobrého. Věříme, že naše recepty přinesou do vašich domovů blahobyt a domácí štěstí,“ uvádí autoři.Těšit se můžete na desítky rozmanitých pochoutek, které doplňují různé zážitky, vtipné postřehy nebo cestovatelské vzpomínky. Jinými slovy… Necro Cook: Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie pobaví i čtenáře, kteří si s kuchyní příliš nerozumí. „Potěší se mnoha podivuhodnými hrdinskými příběhy, skvělými obrázky a vášnivou hudbou!“ dodává Necrocock.Právě hudba tvoří důležitou součást podivuhodné kuchařky. Necrococka kuchařské rejdy rozpálily natolik, že sotva dohodoval, chvátal do nahrávacího studia, aby tvořil takzvanou jídelní hudbu. „Vznikla tak krásná, opalizující nahrávka Tafelmusik (Das Vorgericht). Je poznamenána barokem a umocňuje požitek při hostinách, během nichž se naše jídla budou podávat,“ zdůrazňuje Necrocock.Tafelmusik (Das Vorgericht) je také možné vnímat jako hudební předkrm před další řadovou deskou, kterou neposedný muzikant chystá.O grafickou podobu díla se postaral Radek „Onehalph“ Doleží, který je v hudebních kruzích známý spoluprací s kapelou Forgotten Silence.
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží NECRO COOK – Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie [kniha + CD, 2022] NECRO COOK – Podivuhodná kuchařka Toma Necrococka a Houbové Marie [kniha + CD, 2022]
Kód:  
Bible gurmánů a požitkářů na 208 stranách s vázanou vazbou + třískladbové EP "Tafelmusik (Das Vorgericht)" jako originální lisované CD.
599 Kč*