Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

ZEMĚTŘESENÍ "s/t" [LP, 1993/2018]

Kód:
ZEMĚTŘESENÍ "s/t" [LP, 1993/2018]
Remasterovaná reedice raritního vinylu z roku 1993 obsahuje navíc dvě nově nahrané skladby, jmenovitě "Zima" a "Pohřeb". [ SS ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Supraphon
Poslední kusy na skladě!
479 Kč
ZEMĚTŘESENÍ "s/t" [LP, 1993/2018]
Legendární album v remasterované podobě a se dvěma bonusy!

U příležitosti čtvrtstoletí od historicky prvního vydání alba Zemětřesení se původní protagonisté rozhodli vydat již delší dobu na trhu nedostupnou nahrávku v remasterované podobě a navíc obohacenou o dva bonusy.

Projekt Zemětřesení vznikl původně v souvislosti s tuzemskou rockovou a metalovou anketou Černá vrána 1992. Tehdejší vítězové jednotlivých kategorií - zpěvák Aleš Brichta, kytarista Miloš "Dodo" Doležal, baskytarista Vlasta Henych a bubeník Štěpán Smetáček - se rozhodli neotřelým způsobem poděkovat svým fanouškům a spojili své síly v unikátní formaci Zemětřesení. Ta se stala synonymem pro tribute prvnímu českému, resp. československému hardrockovému zpěvákovi Jiřímu Schelingerovi. Album Zemětřesení bylo natočeno z převážně nevydaných skladeb Jiřího Schelingera a vydáno v březnu 1993. Deska vzbudila velký ohlas a patřila k nejprodávanějším rockovým titulům první poloviny 90. let. Na základě toho se uskutečnilo i úspěšné koncertní turné a v průběhu dalších let vyšlo navíc i live album.

Nová remasterovaná verze obsahuje dva bonusy. Jedná se o nově natočené skladby Zima a Pohřeb přítele nazpívané Milanem Schelingerem. Ten byl ostatně speciálním hostem i na tehdejším albu i turné.
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží ZEMĚTŘESENÍ "s/t" [LP, 1993/2018] ZEMĚTŘESENÍ "s/t" [LP, 1993/2018]
Kód:  
Remasterovaná reedice raritního vinylu z roku 1993 obsahuje navíc dvě nově nahrané skladby, jmenovitě "Zima" a "Pohřeb". [ SS ]
479 Kč*