Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

MASÁŽ / MASSOLA [split LP + MP3, 2018]

Kód:
MASÁŽ / MASSOLA [split LP + MP3, 2018]
To je ta Masáž s Čertem z Gride? To je ta Massola s Vikim z Sheeva Yogy? Nové šílenství následuje nový underground. Avantgarda, nová společenská revolta. Pro 100 nejrychlejších černý vinyl. [ N ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Magick Disk Musick
Poslední kusy na skladě!
333 Kč
MASÁŽ / MASSOLA [split LP + MP3, 2018]
To je ta Masáž s Čertem z Gride? To je ta Massola s Vikim z Sheeva Yogy? Nové šílenství následuje nový underground. Avantgarda, nová společenská revolta. Pro 100 nejrychlejších černý vinyl.

Cholerici, jděte do prdele! Nechte mě tvořit!

Nevydáváme moc často splity, vlastně tohle je náš úplně první! Po více jak deseti letech existence tedy přímý důkaz rčení, že nikdy není pozdě. Do černých drážek jsme umístili aktuální záznamy dvou tuzemských kapel, které na tomto lisovaném médiu právě nyní debutují.

To je ta Masáž s Čertem z Gride? To je ta Massola s Vikim z Sheeva Yogy? Ano, ale podstatné je jedním dechem sdělit, že z jejich domovských formací toho v Masáži, respektivě Massole příliš mnoho neuslyšíte. Není to grind core ani power violence, ale ve svým jádru extrém, který jde sofistikovaně ještě dál. Víte, jak je těžký vnímat život optikou vesmíru? Tak stejný to je s těmahle kapelama, kdybyste je chtěli podrobit optice mainstreamu. Prostě nelze. Tohle je alternativa k alternativě. Avantgarda, nová společenská revolta. Jo, jasně, je to nářez, ale prostě a jednoduše – jinej!

Černý lisovaný vinyl s černobílými etiketami vyšel ve striktním nákladu 100 ručně číslovaných kusů, obsahuje inlay s fotkami kapel, texty a nezbytnými informacemi, obal samotný je pak ručně bigovaný, řezaný a lepený. Duch DIY etiky jsme přísně a sebemrskačsky dotáhli do zdárného finále.

Nové šílenství následuje nový underground. Baví nás nehrát na jistotu a doufáme, že alespoň 100 dalších rovněž. Pokud mezi ně patříte a milujete vinyly, jednoduše a včas použijte tlačítko Koupit výše.

Křest alba proletí 16. 6. 2018 Čermnou u Sušice u příležitosti 10. ročníku venkovního defilé Magick Musick. Plán je takový, že obě kapely stanou na pódiu naráz a střelba skladeb bude provedena hrubě na střídačku. Zkrátka split LP uvede split performance. Pokud se chystáte zastavit a chcete vstupenku za nejpříznivější cenu, vydejte se předem touhle cestou: http://www.madmusick.cz/online_store/OSTATNI-OTHERS/MAGICK-MUSICK-2018-open-air-festival-vstupenka-2018.html

Berry [Magick Disk Musick, online store & record label]

Titul: MASÁŽ / MASSOLA
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 18. května 2018
Žánr: acoustic experimental-punk / free jazz-grind, nový underground
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: split LP, MDM-XVIII
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží MASÁŽ / MASSOLA [split LP + MP3, 2018] MASÁŽ / MASSOLA [split LP + MP3, 2018]
Kód:  
To je ta Masáž s Čertem z Gride? To je ta Massola s Vikim z Sheeva Yogy? Nové šílenství následuje nový underground. Avantgarda, nová společenská revolta. Pro 100 nejrychlejších černý vinyl. [ N ]
333 Kč*