Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

HEIDEN "Na svůj příběh jsme sami" [LP, 2016]

Kód:
HEIDEN "Na svůj příběh jsme sami" [LP, 2016]
7. dlouhohrající album, melancholický rock, nebesky modrý vinyl, speciální mastering, masivní kartonový obal (425 gram), limitovaná strojně číslovaná edice 333 kusů. [ SS ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Magick Disk Musick
Poslední kusy na skladě!
349 Kč
HEIDEN "Na svůj příběh jsme sami" [LP, 2016]
7. dlouhohrající album, melancholický rock, nebesky modrý vinyl, speciální mastering, masivní kartonový obal (425 gram), limitovaná strojně číslovaná edice 333 kusů.HEIDEN - Na svůj příběh jsme sami [LP, 2016]

Nebesky modrý originál.

Heiden jsem naplno objevil relativně pozdě, až když nechali svou black metalovou epochu za sebou a začali poznávat jiné světy hudebních žánrů, což se během jejich existence dělo pozoruhodným a obdivuhodným vývojem, který nikdy nesklouzl do bahnitých, nezpevněných končin, kterých každá taková proměna skýtá neskonale.

Líbí se mi každý, kdo se nebojí žít, kdo vsadí všechno na jednu kartu, která mu momentálně jako jediná dává smysl. I když je jiná, než čeká většina. A možná právě proto. Vždycky jsem chtěl vydat alternativní desku, ale ne prvoplánově. Vždycky jsem chtěl vydat rockovou desku, ale ne s tradiční pověstí. Melancholickou, depresivní, niternou, která se vryje do duše a navěky v ní zůstane.

Vloni na firemní oslavě (rozumějte festivalu Magick Musick a nezapomeňte se letos zastavit) jsme se s kapelou Heiden předběžně domluvili na vinylovém vydání jejího chystaného sedmého alba s tím, že o aktu samém bude rozhodnuto až na základě vyslechnutí nahrávky ještě před jejím jakýmkoliv zveřejněním. Kapela nic netušila o výše napsaném, byla prostě pozvána k nádhernému koncertu na základě předchozího vinylového alba "A kdybys už nebyla, vymyslím si tě".

Modré album si mě okamžitě získalo. Je na něm všechno, kvůli čemu stojí za to vydávat vinylové desky. Je v něm srdce, atmosféra, ozvěny života, současnost, snění i archaičnost, byť záměrná; nikoliv však prvoplánová.

Tomuto konceptu byl uzpůsoben vnější obal s magickou malbou, pro který byl zvolen těžký, masivní dřevitý karton. Vnitřní obal je jen o trochu lehčí, obsahuje velkoplošnou, stylovou fotografii kapely nad nočním městem a z druhé strany texty všech osmi vyvážených skladeb. Pro vinylové vydání prošla nahrávka příslušným studiovým masteringem a zní tak, jak má z vinylu znít. Nejedná se tedy o standardní vinylové vydání pro vinylové vydání, jedná se o oslavu zvuku a radost z poslechu.

Modré album s ukrytým otištěným hastagem #modrealbum vyšlo ve striktně limitované sběratelské edici 333 kusů, každý originál je zatavený ve fólii a opatřený velkou samolepkou s příslušným strojním číslem.

Deska vychází ve čtvrtek 5. 5. 2016 v podvečer, od kdy je možné ji objednat v online storu Magick Disk Musick nebo v obchodě Heiden za 349 korun. Křest LP proběhne o dva dny později, tedy v sobotu 7. 5. 2016 od 19 hodin v Sušici ve Veget Café v Jablíčku, kde se bude hrát na zahradě pod širým nebem.

Berry [Magick Disk Musick, online store & record label]


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží HEIDEN "Na svůj příběh jsme sami" [LP, 2016] HEIDEN "Na svůj příběh jsme sami" [LP, 2016]
Kód:  
7. dlouhohrající album, melancholický rock, nebesky modrý vinyl, speciální mastering, masivní kartonový obal (425 gram), limitovaná strojně číslovaná edice 333 kusů. [ SS ]
349 Kč*