Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

DĚTI DEŠTĚ "Tyto alba" [LP + MP3, 2015]

Kód:
DĚTI DEŠTĚ "Tyto alba" [LP + MP3, 2015]
Dezolath garage rock! Druhé album, černý vinyl, inlay.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Silver Rocket
Poslední kusy na skladě!
250 Kč
DĚTI DEŠTĚ "Tyto alba" [LP + MP3, 2015]
Dezolath garage rock! Druhé album, černý vinyl, inlay. #d2tide3t2

>>> BERRY | 2017-09-17 >>> VINYL DISK MUSICK

DĚTI DEŠTĚ "Tyto alba"

LP (2015 Silver Rocket)

Na hrubej vole pytel hrubá vole záplata

Děti deště nespěchají - zůstanou totiž pořád dětmi, nikoliv starci. A déšť neúprosných, animálních rozměrů prapůvodního, syrového zvuku, budou pořád posouvat dál, až někam za hranici lidského vnímání. Tolik se naši následovníci dozví z encyklopedie hluku, která vyjde třeba v příštím století.

Po debutu "Love And Piss" (CD, 2008) se Děti deště podruhé vynořují v barelu hluku a neněžně terorizují vlastní vizí svůj okruh obdivovatelů, kterým dělá nejlépe, když jedním uchem dovnitř vibrují noise a druhým uchem dovnitř pěchují rock. Zjednodušující, ale popisné.Druhou řadovou desku "Tyto alba" (LP, 2015) lze ve zkrace popsat třemi slovy: dezolath garage rock, ale nenechte se zmást tím slušným rockem z rádia, tohle je rock z blázince, na hranici stravitelnosti, přesto nějakým způsobem chytlavý. Zjevně třaskavě kvílícími kytarami a sem tam leitmotivem, kterej je v mainstreamu tím největším odvazem...

Naházejte do pračky dvě až tři rašple, roli smirkovýho papíru, lopatu až dvě štěrku a zapněte po desátý večerní na střední otáčky. Metal bude proti tomuhle tlaku heavy jenom na oko.

Album "Tyto alba" obsahuje tyto skladby: "Die Grosse Schlagerbox", "Test Locus", "Fetisof", "Afaed Fegis", "Last Supper", "Morda", "Paseka", "Tětiva", "Herodotion" a "Tětiva Light". Skladby jsou vybaveny deklamovanými českými texty s důrazem na sdělení osobního víceméně rozervanýho nitra mlátícího sebou ve světě, kde se dejchá sice svobodně, ale jen s jistou mírou, kterou si lze s otevřenýma očima bohužel lehce uvědomit...Je to řádný výprask ze všech úhlů, industriální důtky, zvukový sado-maso. Skladby drží linii a album v jednom monolitu, ale v každém tracku se děje jedinečný příběh, někdy jak z nebe blesk obdrží posluchač upomínku na nejlepší historické momenty elektro - industriálu, jindy se zpomalí tak, až posluchač nabyde pocitu, že ona dosavadní ledová tříšť každým okamžikem ztuhne na kost. Ale všechno vzápětí přetaví organický zvuk v podobě jisker odlétajících od rozbrušovačky.

Po devíti skladbách tepajících jak továrna s nepřetržitým provozem přece jen přijde konec směny - původně obsažená skladba "Tětiva" tu je na závěr v light verzi, chápej v hospodský úpravě pro harmoniku. To, jak funguje, je neklamným důkazem, že skladby jsou natolik silné, aby makaly i v unplugged verzi...

S podobou obalu jsem bohužel na rozpacích - je z těch, který tak dlouho kombinujete, až se dostaví ztráta potřebnýho nadhledu. Motiv středových etiket by úplně postačil a byl funkční. I když kdo ví, jestli to vzhledem k popisované hudbě není záměr, všechno hrnout na samou hranu a pokud možno dál a dál...Děti deště mají právě venku klip k předposlední skladbě alba "Herodotion" a tam obsažené výjevy z hororu "Městečko prokletých" (1960) skýtají vypovídající hodnotu nad jakoukoliv recenzi. A mimo jiné kapela intenzivně chystá své třetí album. Razance hlukařskýho rocku, kam dohlédneš. Kladivo bude bít.
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží DĚTI DEŠTĚ "Tyto alba" [LP + MP3, 2015] DĚTI DEŠTĚ "Tyto alba" [LP + MP3, 2015]
Kód:  
Dezolath garage rock! Druhé album, černý vinyl, inlay.
250 Kč*