Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

DARK GAMBALLE "Hluboký nádech" [LP (black vinyl) + MP3/FLAC, 2019]

Kód:
DARK GAMBALLE "Hluboký nádech" [LP (black vinyl) + MP3/FLAC, 2019]
Vinylová verze 13. řadového alba vyškovských věrozvěstů electro rocku & space metal crossoveru. [ N ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Magick Disk Musick
Poslední kusy na skladě!
500 Kč
DARK GAMBALLE "Hluboký nádech" [LP (black vinyl) + MP3/FLAC, 2019]
Vinylová verze 13. řadového alba vyškovských věrozvěstů electro rocku & space metal crossoveru.Průkaz ryzosti si můžete strčit někam.

Uznáváme, že to trvalo pěkných pár krásných desek a několik desítek vesmírných let, ale Dark Gamballe se právě nyní přirozeně stali i "naší" kapelou, aneb je nám neskutečnou ctí vydat vinyl skupině, která by klidně mohla být (a ano, částečně už nyní prostě je) synonymem směřování labelu Magick Disk Musick, který nikam a nikomu nepatří - je tady pro šíření svobodné a nezávislé hudby originálních autorů, kterým je striktní stylové ukotvení zpravidla těsné.

Dark Gamballe prošli dvěma fázemi názvů a několika žánrovými rovinami, ve zkratce od výrazného death metalu k neméně výraznému a definitivně nezaměnitelnému crossoveru, ve kterém prolínají elektro rock se space metalovým chvostem.

13. řadové album "Hluboký nádech" je rozmanitější, než kdy jindy (což je tedy fakt co říci) a vyjma pestré palety hudebního obsahu skýtá i na první dobrou srozumitelnější texty, ve kterých je ale hned na tu druhou jinotajů jako obvykle.

Vedle debutové desky "Sex 'N' Death" (1992) vychází kapele po 27 letech druhý velký vinyl v podobě aktuálního alba, jež bylo do fyzické gramodeskové podoby obtisknuto rovnou ve dvou barevných variantách. Černý 180 gramový vinyl je venku v počtu pouhých 99 kusů, dvoubarevný 180 gramový haze či swirl vinyl (záleží na jakou kopii narazíte - každá je originál, ve kterém se svobodně mísí modrá se zlatou barvou) pak v počtu 200 kusů.

Vnější obal je potištěný černou UV barvou, a sice na speciálním sněhobílém polar munken 400 gramovém kartonu, vnitřní kapsa ve stejném sledu, ovšem s poloviční gramáží.

Je třeba dalších slov? Není.

Berry & Magick Disk Musick [online store & record label]

Titul: DARK GAMBALLE "Hluboký nádech"
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 11. listopadu 2019
Žánr: electro rock / space metal crossover
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: LP + MP3/FLAC, MDM-XXIII
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží DARK GAMBALLE "Hluboký nádech" [LP (black vinyl) + MP3/FLAC, 2019] DARK GAMBALLE "Hluboký nádech" [LP (black vinyl) + MP3/FLAC, 2019]
Kód:  
Vinylová verze 13. řadového alba vyškovských věrozvěstů electro rocku & space metal crossoveru. [ N ]
500 Kč*