Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / LP
Podrobné údaje o zboží

BARBORA POLÁKOVÁ "ZE.MĚ" [LP, 2018]

Kód:
BARBORA POLÁKOVÁ "ZE.MĚ" [LP, 2018]
Druhé studiové album originální zpěvačky Barbory Polákové je oproti jejímu debutu koncepčně ucelenější a žánrově kompaktnější. [ SS ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Supraphon
Poslední kusy na skladě!
549 Kč
BARBORA POLÁKOVÁ "ZE.MĚ" [LP, 2018]
Druhé studiové album originální zpěvačky Barbory Polákové je oproti jejímu debutu koncepčně ucelenější a žánrově kompaktnější.

Necelé tři roky po autorském debutu přichází Barbora Poláková s druhým studiovým albem, které předznamenal singl Po válce doprovázený originálně pojatým videoklipem, který získal cenu České hudební akademie Anděl 2017. Novinka s mnohoznačným názvem ZE.MĚ vznikla stejně jako debut ve spolupráci s vyhledávaným producentem Janem P. Muchowem. A právě Muchow společně s Polákovou a jejím kapelníkem a klávesistou Davidem Hlaváčem jsou těmi, kdo mají zcela stěžejní podíl na finální podobě alba.

Oproti debutu nazpívala tentokrát celé album ve všech dvanácti písních Bára sama, s výpomocí sedmičlenného dětského sboru, který můžete slyšet mimo jiné v novém singlu Vono. Novinkou je rovněž využití smyčcového orchestru, který u jednotlivých skladeb přispívá k působivé barvitosti a hloubce. Ostatně důmyslné a pestré aranže jsou společně s (oproti debutu) větší žánrovou otevřeností jedním z výrazných rozpoznávacích znaků nových písní. Toto album Bára ve srovnání se svou prvotinou charakterizuje jako koncepčně ucelenější.

Písně: 2-8-5, VONO (↑), KDYBY, PO VÁLCE (↓), NA POTOM, SAMI DVA, POĎ SI, NECHÁPU, MILO II., TURCI A PRESSA, TĚSNĚ PŘED KONCEM, BACKSTAGESUPRAPHON: "Svébytná poetika Barbory Polákové, která se vymyká všem kategoriím, nečekaná spojení, hravost, ale i lehkost a civilní samozřejmost, s jakou dvojnásobná laureátka ceny Anděl glosuje svůj vlastní svět i dění kolem nás, jsou natolik originální a nakažlivé, že řada z nich má potenciál zlidovět podobně jako hláška z Nafrněné "když se to prsim tě říká, se to prsim tě ví".

Grafickým základem alba je obraz amerického kreslíře a ilustrátora Charlese Chaissona, který následně do konečné podoby zpracoval renomovaný grafik Pavel Fuksa. Pozornější fanoušci na obale najdou řadu odkazů na texty vybraných písní alba.


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží BARBORA POLÁKOVÁ "ZE.MĚ" [LP, 2018] BARBORA POLÁKOVÁ "ZE.MĚ" [LP, 2018]
Kód:  
Druhé studiové album originální zpěvačky Barbory Polákové je oproti jejímu debutu koncepčně ucelenější a žánrově kompaktnější. [ SS ]
549 Kč*