Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / EP
Podrobné údaje o zboží

BULP "Parvin" [12" EP + MP3, 2020]

Kód:
BULP "Parvin" [12" EP + MP3, 2020]
Pěti skladbové 12" EP slovenského elektronicko - tanečního dua. Bílý 140 gram vinyl,inlay s texty a fotkou kapely. #electronic #bass #chill #dance #downtempo #melodic [ SS ]

Žádné hodnocení.
Výrobce: Starcastic Records
Připraveno k odeslání
499 Kč
BULP "Parvin" [12" EP + MP3, 2020]
Pěti skladbové 12" EP slovenského elektronicko - tanečního dua. Bílý 140 gram vinyl,inlay s texty a fotkou kapely. #electronic #bass #chill #dance #downtempo #melodicPět let po EP "Endian" a tři roky po albu "Yrsa", oceněném Radio_Head Awards, vydává sourozenecká dvojice Bulp své druhé EP s názvem "Parvin". Producent Samo Štefanec a vokalistka Jana Salvi na něm představují pět skladeb včetně pilotního singlu "Auri", který doprovází poutavý videoklip.

"Parvin v sebe kombinuje klubovú atmosféru, rozmanité vokálne plochy a má miestami až dobrodružný charakter. Pokiaľ ide o jeho zvuk, špeciálny dôraz som venoval beatom a nízkym frekvenciám," charakterizuje svoji novou kolekci skladeb Samo. Tracky "Auri" a "Again" jsou zpívané duety, skladby "Oona", "Parvin Pt. 1" a "Parvin Pt. 2" jsou instrumentální kompozice. Limitovaná vinylová verze EP obsahuje taky bonusový instrumentální track "Mabel".Na zpěvových partech je patrné, že se dvojice posunula do nové polohy. Střídavá dominance ženského a mužského hlasu a putování vokálních linek z unisona do kontrapunktu a zpět vyzdvihuje osobitý charakter zvuku Bulp. Oproti albu "Yrsa" klade producent Samo Štefanec důraz na údernejší a výrazně basově orientovaný zvuk. Tracky jsou rytmické a taneční, s výjimkou cinematicky znějící předposlední skladby, která slouží jako předzvěst triumfálního závěru celého EP.

Jana Salvi, vokalistka projektu Bulp, složila pro skladbu "Auri" vokální linku a její doposud nejosobnější text, ve kterém promlouvá ke své dceři. "Parvin pre mňa predstavuje vyzreté a energiou nabité minidielo. Predurčuje pre mňa smer, akým sa projekt Bulp bude ďalej hudobne uberať," říká o EP Jana.

Všechny skladby kolekce zkomponoval, nahrál a zmixoval Samo Štefanec, zároveň napsal text k písni "Again", zatímco Jana Salvi složila text pro "Auri". Nahrávalo se ve studiu Men at Sound v Trenčíne a nahrávku masteroval Tomáš Karásek v pražském studiu Gargle & Expel. Autorem artworku EP je Branislav Rariga a autorkou fotografie na inlay kartě vinylu Anna-Mária Špániková.
Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží BULP "Parvin" [12" EP + MP3, 2020] BULP "Parvin" [12" EP + MP3, 2020]
Kód:  
Pěti skladbové 12" EP slovenského elektronicko - tanečního dua. Bílý 140 gram vinyl,inlay s texty a fotkou kapely. #electronic #bass #chill #dance #downtempo #melodic [ SS ]
499 Kč*