Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / CD
Podrobné údaje o zboží

HOUBA "Ničeho nelitujem!" [digipack CD, 2019]

Kód:
HOUBA "Ničeho nelitujem!" [digipack CD, 2019]
Po 12 letech nové album ústecké punkrockové Houby! [ N ]

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
209 Kč
HOUBA "Ničeho nelitujem!" [digipack CD, 2019]
Po 12 letech nové album ústecké punkrockové Houby!

Fanoušci ústecké kapely Houba se po letech dočkali nové řadovky. Album vyšlo po dlouhých 12 letech od poslední desky a obsahuje 10 zcela nových skladeb. „Album jsme začali chystat už v roce 2015, z různých důvodů se nám ho podařilo ale začít nahrávat až v březnu 2018. Dlouho nám trvalo rozhodnutí, jak desku natočíme. Nakonec jsme se rozhodli pro náběry ve studiu ExAvik v Klatovech a mix a master dělal Paul Miner v Kalifornii. Jsme spokojeni, takže to bylo sice dlouhý, ale dobrý rozhodnutí,“ říká k nové desce Martíček. „Paul Miner není neznámá postava, hrál třeba v Death By Stereo a nám strašně moc pomohl. Spolupráce s ním byla naprosto profesionální. Občas jsme museli trochu počkat, protože pracoval třeba se ZebraHead nebo s Agnostic Front.“

Album Ničeho nelitujem! obsahuje 10 nových skladeb na ploše 25 minut. „To je naše cesta, kterou teď jdeme. Mám už navíc připraveny 3 další písně, takže je možný, že na příští album nebudeme čekat tak dlouho,“ dodává basák kapely.

Na textech i muzice se podílela celá kapela, výjimkou je skladba Špína & prach. Na ni si hudbu i téma textu Houba vypůjčila od britských The King Blues. „Dlouho jsme váhali, protože poslední cover jsme dělali asi před 20 lety a nedopadlo to moc dobře. Nakonec jsme ale usoudili, že to téma je natolik aktuální a původní skladba Does Anybody Care About Us? nás tak baví, že ji uděláme. Bylo to o fous, jak hudbu, tak text jsme dodělávali těsně před nahráváním, teď se to musíme naučit hrát,“ říká kytarista kapely Jirků.


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží HOUBA "Ničeho nelitujem!" [digipack CD, 2019] HOUBA "Ničeho nelitujem!" [digipack CD, 2019]
Kód:  
Po 12 letech nové album ústecké punkrockové Houby! [ N ]
209 Kč*