Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / CD
Podrobné údaje o zboží

ARAKAIN "Thrash The Trash" [digipack CD, 1990/2021]

Kód:
ARAKAIN "Thrash The Trash" [digipack CD, 1990/2021]
Debut někdejších vládců československého thrash metalu. Reedice 2021, digipack, booklet s texty a fotografiemi, remasterováno, 6 x bonus track. Zapečetěno.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Supraphon
Připraveno k odeslání
269 Kč
ARAKAIN "Thrash The Trash" [digipack CD, 1990/2021]
Debut někdejších vládců československého thrash metalu. Reedice 2021, digipack, booklet s texty a fotografiemi, remasterováno, 6 x bonus track. Zapečetěno.Návrat legendy v remasterované podobě na CD!

Nejlepším kritikem na světě je čas. A právě čas ukázal, že debut Thrash The Trash už není jen legendární deska pražské metalové skupiny Arakain. Je to doslova kultovní záležitost. Na konci osmdesátých let minulého století kvintet jasně dominoval celé československé tvrděrockové scéně. Od klasického heavy metalu se kapela přiklonila k vládnoucí thrashmetalové vlně, ve světě reprezentované skupinami Metallica nebo Slayer, a na jaře 1989 natočila čtyřicetiminutovou kolekci, která ve své době snesla srovnání se západní špičkou. Bohužel díky tehdejší ediční politice a výrobním lhůtám však album vyšlo až v roce 1990, kdy už byla spousta věcí ve společnosti jinak. Všech devět skladeb dnes patří do zlatého fondu domácí metalové pokladnice, to samé platí o textech, které jsou jasně srozumitelné a platné i po třiceti letech. V době vydání se desky prodalo přes 125 tisíc kusů, a to výhradně jako LP a kazety!

Nyní přichází čas na návrat legendy! Po dlouhých letech, kdy nahrávka nebyla vůbec oficiálně k dispozici, vychází nyní Thrash The Trash v novém remasteringu ze studia SONO Records jako vinyl! Album prošlo také kompletní grafickou rekonstrukcí, a tak poprvé dostanou fanoušci do ruky debut Arakainu v maximálním vizuálním provedení. CD obsahuje kompletní texty, ale i bohatou fotografickou dokumentaci.

Tracklist:

1. Thrash The Trash
2. Šakal
3. Šeherezád
4. Ne! (Jdi a zabíjej)
5. Pán bouře
6. Štvanice
7. 311. peruť
8. Noc
9. Amadeus

+ 6 x bonus:

10. Nesmíš to vzdát (Cesta)
11. Excalibur
12. Gladiátor
13. Ku-klux-klan
14. Orion
15. Proč?


Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží ARAKAIN "Thrash The Trash" [digipack CD, 1990/2021] ARAKAIN "Thrash The Trash" [digipack CD, 1990/2021]
Kód:  
Debut někdejších vládců československého thrash metalu. Reedice 2021, digipack, booklet s texty a fotografiemi, remasterováno, 6 x bonus track. Zapečetěno.
269 Kč*